Zapraszamy na nasze strony
 • Witryna Centrum Obróbki Szkła MyGlass
 • Sklep online z produktami - Lacobel
 • Forum dyskusyjne szkła - Lacobel
Produkty w naszej ofercie:
 • Lacobel do drzwi przesuwnych
 • Lacobel do drzwi lodówki
 • Kolorowe tafle Lacobel na ścianę kuchni
 • Kolorowe tafle Lacobel na ścianę łazienki
 • Podłogi i podesty ze szkła Lacobel
 • Podstawy kominkowe ze szkła Lacobel
 • Półki ze szkła Lacobel
 • Ścianki ze szkła Lacobel
Szklane tafle Lacobel dodają wnętrzom nowoczesnego wyglądu.

Szkło kolorowe jest zarówno atrakcyjne oraz praktyczne. Chroni powierzchnie przed zabrudzeniami i pozwala na łatwe utrzymanie czystości.
A A A

Lacobel do drzwi

Szklane tafle nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter oraz nowoczesny wygląd. Kolorowy Lacobel można zastosować jako estetyczną osłonę drzwi np. szafy, garderoby lub lodówki. Takie rozwiązanie jest praktyczne i bardzo efektowne.

POLECANA PRZEZ NAS Wymiana Baterii Do Samsung Galaxy S9 - Profesjonalna naprawa w 20-40 minut.

Najbardziej czułym elementem smartfona jest jego Samsung S9 bateria która pod czas korzystania za 2 lata traci swoją pojemność Reaguje gwałtownie na wstrząsy, zmiany temperatury i wnikanie cieczy. Jeśli zauważysz, że smartfon Samsung Galaxy S9 jest szybko rozładowany, zawsze wyłącza się, zaleca się skontaktowanie się ze specjalistycznym centrum serwisowym Re: store w celu pilnej wymiany baterii. Tylko profesjonalny SERWIS TELEFONÓW rzemieślników może przeprowadzić szczegółową diagnostykę urządzenia, wyświetlić problemy i sprawnie je zorganizować.


W jakich przypadkach konieczna jest wymiana baterii w Samsungu Galaxy S9 Czytaj więcej

Każda wymiana baterii Samsung S9 jest wymagana w takich przypadkach: żywotność się kończy, źródło zasilania jest nadęte, plamy pojawiają się na ekranie, bateria nie jest w pełni naładowana, jest szybko rozładowywana, proces ładowania jest niestabilny. Najczęściej z centrum serwisowym kontaktuje się właśnie ze względu na pęcznienie akumulatora. Eksperci uważają, że dzieje się tak z powodu następujących okoliczności: awaria fabryczna, zwykle objawia się w pierwszym tygodniu użytkowania, wnikanie cieczy prowadzi do korozji kontaktowej, uszkodzenia mechaniczne w wyniku upadku, zamknięcie kontaktu z powodu skoków napięcia.

Jak wymienić baterię w Samsung Galaxy S9 naprawa baterii jest bardzo czasochłonnym procesem.

Lepiej nie próbować samodzielnie, ponieważ możesz uszkodzić inne istotne elementy. Powierz tę pracę profesjonalistom sieci centrów serwisowych Re: store w Kijowie. W porównaniu do wcześniejszych modeli telefonów Samsung, Galaxy S9 musi zostać całkowicie zdemontowany w celu naprawy urządzenia. Aby go wymienić, musisz wyjąć elementy złączne ze smartfona, otworzyć obudowę, wyjąć stary i zainstalować NOWĄ baterię oraz złożyć w odwrotnej kolejności. Inżynierowie zrobią wszystko w ciągu kilku minut.


Dlaczego właśnie my? 

W specjalistycznym centrum serwisowym ExpressGSM tylko doświadczeni, wykwalifikowani rzemieślnicy, którzy bez problemów i opóźnień zdemontują urządzenie, jakościowo i szybko zmienią źródło zasilania. Wydłuży to żywotność smartfona o kilka lat. Ponadto posiadamy własny duży magazyn części zamiennych i możesz wybrać, która część jest bardziej odpowiednia-oryginał lub kopię wysokiej jakości. Od tego zależy również koszt naprawy urządzenia. Warto zauważyć, że wszystkie rodzaje prac i wymiany zainstalowanych części są gwarantowane na okres od 1 do 6 miesięcy. Jeśli nie masz możliwości osobistego przyjazdu do oddziału firmy, możemy dostarczyć Twój gadżet własnym kurierem lub pocztą nową. Kompleksowa bezpłatna diagnostyka, szybka pomoc, wysokiej jakości i długoterminowe wyniki-wszystko to czeka na Ciebie w sieci naszych centrów serwisowych. Nie odkładaj wizyty na później, nie przegap swojego cennego czasu, zadzwoń do nas teraz!


Lacobel do drzwi przesuwnych

Szkło Lacobel zyskało szerokie grono zwolenników. Pozwala uzyskać interesujący efekt zdobiąc różnorodne powierzchnie. Popularnym rozwiązaniem stało się wypełnianie taflą szkła Lacobel drzwi przesuwnych. Szklane drzwi stosowane są w szafach wnękowych, można nimi także oddzielić dwa sąsiadujące pomieszczenia lub schowek.

Drzwi przesuwne zajmują znacznie mniej miejsca niż drzwi tradycyjnie uchylne. Specjalny system przesuwny składa się z rolek i prowadnic, które zapewniają sprawne otwieranie i zamykanie drzwi.

Drzwi przesuwne z wykorzystaniem Lacobelu są łatwe w montażu i przyjemne w użytkowaniu. Kolorowe szkło można prosto utrzymać w czystości. Ślady brudu wystarczy przetrzeć płynem do czyszczenia szyb i wytrzeć do sucha. Nawet odrobina płynu do mycia naczyń i woda wystarczą, aby usunąć zabrudzenia. Nie musisz się już bać, że zniszczysz drzwi podczas czyszczenia.

Równie istotną zaletą Lacobelu jest szeroki wybór odcieni. Mieniąca się kolorami tęczy paleta barw pozwala Klientom wybrać kolor odpowiadający ich potrzebom i upodobaniom.

Lacobel do drzwi lodówki

Drzwi do lodówki wykonane ze szkła Lacobel to innowacyjne rozwiązanie, podążające za nowymi trendami. Od teraz Twoja kuchnia może być urządzona w jednym kolorze, a goście nie zorientują się, gdzie został ukryty sprzęt kuchenny.

Bogata gama barw Lacobel umożliwia dobranie koloru szkła lakierowanego do reszty wyposażenia kuchni. Uniwersalny wzornik RAL pozwala idealnie dobrać odcień szkła do mebli. Dzięki temu lodówka zyska atrakcyjny wygląd i współgra z aranżacją wnętrza, niezależnie czy zostało zaprojektowane tradycyjnie, czy nowocześnie.