Produkty w naszej ofercie:
  • Lacobel do drzwi przesuwnych
  • Lacobel do drzwi lodówki
  • Kolorowe tafle Lacobel na ścianę kuchni
  • Kolorowe tafle Lacobel na ścianę łazienki
  • Podłogi i podesty ze szkła Lacobel
  • Podstawy kominkowe ze szkła Lacobel
  • Półki ze szkła Lacobel
  • Ścianki ze szkła Lacobel
Szklane tafle Lacobel dodają wnętrzom nowoczesnego wyglądu.

Szkło kolorowe jest zarówno atrakcyjne oraz praktyczne. Chroni powierzchnie przed zabrudzeniami i pozwala na łatwe utrzymanie czystości.
A A A

Lacobel do drzwi

Szklane tafle nadają wnętrzu niepowtarzalny charakter oraz nowoczesny wygląd. Kolorowy Lacobel można zastosować jako estetyczną osłonę drzwi np. szafy, garderoby lub lodówki. Takie rozwiązanie jest praktyczne i bardzo efektowne.

Lacobel do drzwi przesuwnych

Szkło Lacobel zyskało szerokie grono zwolenników. Pozwala uzyskać interesujący efekt zdobiąc różnorodne powierzchnie. Popularnym rozwiązaniem stało się wypełnianie taflą szkła Lacobel drzwi przesuwnych. Szklane drzwi stosowane są w szafach wnękowych, można nimi także oddzielić dwa sąsiadujące pomieszczenia lub schowek.

Drzwi przesuwne zajmują znacznie mniej miejsca niż drzwi tradycyjnie uchylne. Specjalny system przesuwny składa się z rolek i prowadnic, które zapewniają sprawne otwieranie i zamykanie drzwi.

Drzwi przesuwne z wykorzystaniem Lacobelu są łatwe w montażu i przyjemne w użytkowaniu. Kolorowe szkło można prosto utrzymać w czystości. Ślady brudu wystarczy przetrzeć płynem do czyszczenia szyb i wytrzeć do sucha. Nawet odrobina płynu do mycia naczyń i woda wystarczą, aby usunąć zabrudzenia. Nie musisz się już bać, że zniszczysz drzwi podczas czyszczenia.

Równie istotną zaletą Lacobelu jest szeroki wybór odcieni. Mieniąca się kolorami tęczy paleta barw pozwala Klientom wybrać kolor odpowiadający ich potrzebom i upodobaniom.

Lacobel do drzwi lodówki

Drzwi do lodówki wykonane ze szkła Lacobel to innowacyjne rozwiązanie, podążające za nowymi trendami. Od teraz Twoja kuchnia może być urządzona w jednym kolorze, a goście nie zorientują się, gdzie został ukryty sprzęt kuchenny.

Bogata gama barw Lacobel umożliwia dobranie koloru szkła lakierowanego do reszty wyposażenia kuchni. Uniwersalny wzornik RAL pozwala idealnie dobrać odcień szkła do mebli. Dzięki temu lodówka zyska atrakcyjny wygląd i współgra z aranżacją wnętrza, niezależnie czy zostało zaprojektowane tradycyjnie, czy nowocześnie.